Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Pusrytinis pyragas su daržovėmis
AUTORIUS:
Dovilė
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
3 lapai tešlos (sluoksniuota)
3 vienetai kiaušinių
50 gramų sūris (parmezano)
50 mililitrų grietinėlės
100 gramų kiaulės šoninės (rūkyta)
6 vienetai pievagrybių
2 valgomieji šaukštai grietinės
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Sluoksniuotą tešlą tiesti į kepimo indą suformuojant aukštesnius kraštus, kad įdaras neišbėgtų. Šakute subadyti tešlą ir ant jos tiesti kepimo popierių, o ant jo pilti žirnių ( pupelių ), kad tešla nekiltų. Kepti apie 1 5min. 180 laipsnių orkaitėje.
2.
Per tą laiką pasiruošti įdarą: kiaušinius išplakti su grietinėlė ir grietine.Susmulkinti šoninę, sutarkuoti parmezaną.Viską išmaišyti ir sukrėsti ant apkepusios tešlos. Ant viršaus patupdyti pomidoriukų šakelę ir pievagrybius. Kepti apie 30-40 min, priklausomai nuo pyrago dydžio. Ar jau iškepęs, galima patikrinti įbedant medinį iešmelį, jis turi likti sausas. Šiek tiek atvėsinti ir pusryčiauti arba vakarieniauti, nes puikiai tinka ir kaip lengva vakarienė. Labai gardu su marinuotais agurkėliais ar šviežiomis daržovės, bet skanu ir valgant vieną.

Skanaus.

Pusrytinis pyragas su daržovėmis

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sluoksniuotą tešlą tiesti į kepimo indą suformuojant aukštesnius kraštus, kad įdaras neišbėgtų. Šakute subadyti tešlą ir ant jos tiesti kepimo popierių, o ant jo pilti žirnių ( pupelių ), kad tešla nekiltų. Kepti apie 1 5min. 180 laipsnių orkaitėje.

  2. Per tą laiką pasiruošti įdarą: kiaušinius išplakti su grietinėlė ir grietine.Susmulkinti šoninę, sutarkuoti parmezaną.Viską išmaišyti ir sukrėsti ant apkepusios tešlos. Ant viršaus patupdyti pomidoriukų šakelę ir pievagrybius. Kepti apie 30-40 min, priklausomai nuo pyrago dydžio. Ar jau iškepęs, galima patikrinti įbedant medinį iešmelį, jis turi likti sausas. Šiek tiek atvėsinti ir pusryčiauti arba vakarieniauti, nes puikiai tinka ir kaip lengva vakarienė. Labai gardu su marinuotais agurkėliais ar šviežiomis daržovės, bet skanu ir valgant vieną.

    Skanaus.

Receptą atsiuntė Dovilė

Komentarai


Daugiau receptų