Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Pyragaičiai su žaliąja arbata ir sezamų sėklomis
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
Autorius apie receptą: Tai nepakartojamo skonio pyragaičiai su žaliosios Matcha arbatos milteliais. Prie šito pyrago taip pat tinka žalioji Matcha arbata ar latė. Glajus suteikia taip pat puikų skonį, o Tai nepakartojamo skonio pyragaičiai su žaliosios Matcha arbatos milteliais. Prie šito pyrago taip pat tinka žalioji Matcha arbata ar latė. Glajus suteikia taip pat puikų skonį, o sezamų sėklas galima pabarstyti kokias norima: baltas, juodas ar mišinį, kurį aš naudojau. Galima pjaustyti kvadratėliais ir pateikti kaip pyragaičius arba patiekti kaip visą pyragą. (...daugiau) Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
125 gramai cukraus
2 valgomieji šaukštai matcha arbatos milteliai
4 vienetai kiaušinių
80 gramų sviesto
250 gramų miltai
1 žiupsnelis druskos
170 gramų baltojo šokolado
17 gramų cukraus
35 gramai riebi grietinėlė
50 gramų pieno
4 lašai raudoni maistiniai dažai
2 valgomieji šaukštai sezamų sėklos
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Ištirpinti sviestą. Elektriniu plakikliu išplakti kiaušinius su cukrumi iki purios balkšvos masės.Nedidelėmis porcijomis sudėti krakmolą ir matcha miltelius, kruopščiai išmaišyti. Supilti išlydytą sviestą ir druską, viską gerai išmaišyti.
2.
Sumaišyti viską su miltais. Formą patepti sviestu ir pabarstyti miltais. Sudėti tešlą ir kepti iki 150C įkaitintoje orkaitėje 35 min.
3.
Atvėsinti paruoštą pyragą. Pieną, cukrų ir grietinėlę užvirinti. Suberti išbrinkusią želatiną bei įlašinti maistinių dažų. Mišinį pilti ant šokolado, išplakti elektriniu plakikliu ir palikti atvėsti. Tada pyragą padengti glajumi, pabarstyti sezamų sėklomis, palikti šaldytuve sustingti. Supjaustyti kvadratėliais ir patiekti.

Pyragaičiai su žaliąja arbata ir sezamų sėklomis

Recepto autorius: Tai nepakartojamo skonio pyragaičiai su žaliosios Matcha arbatos milteliais. Prie šito pyrago taip pat tinka žalioji Matcha arbata ar latė. Glajus suteikia taip pat puikų skonį, o ( ...daugiau ) Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Ištirpinti sviestą. Elektriniu plakikliu išplakti kiaušinius su cukrumi iki purios balkšvos masės.Nedidelėmis porcijomis sudėti krakmolą ir matcha miltelius, kruopščiai išmaišyti. Supilti išlydytą sviestą ir druską, viską gerai išmaišyti.

  2. Sumaišyti viską su miltais. Formą patepti sviestu ir pabarstyti miltais. Sudėti tešlą ir kepti iki 150C įkaitintoje orkaitėje 35 min.

  3. Atvėsinti paruoštą pyragą. Pieną, cukrų ir grietinėlę užvirinti. Suberti išbrinkusią želatiną bei įlašinti maistinių dažų. Mišinį pilti ant šokolado, išplakti elektriniu plakikliu ir palikti atvėsti. Tada pyragą padengti glajumi, pabarstyti sezamų sėklomis, palikti šaldytuve sustingti. Supjaustyti kvadratėliais ir patiekti.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų