Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Raudonųjų burokėlių pagardas
AUTORIUS:
Zita
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
8 vienetai burokėlių (raudonieji)
6 vienetai obuolių
400 gramų svogūnų
500 mililitrų sulčių ((obuolių))
1 valgomasis šaukštas garstyčių
3 centimetrai imbierų (tarkuota šaknis (gabaliukas))
1 stiklinė cukraus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Burokėlius švariai nuplauti, nulupti ir supjaustyti kvadratėliais. Svogūnus pjaustyti smulkiai. pjaustyti kvadratėliais. Viską talpinti į puodą, apipilti obuolių sultimis, kad apsemtų, berti garstyčių grūdelius, tarkuoti imbiero ir troškinti ant lėtos ugnies apie 1 val. uždengus dangtį.
2.
Po virimo berti apie didelę stiklinę cukraus ir, lėtai maišant, virti nukėlus dangtį apie 30 min. Burokėliai sutirštėja, darosi panašu į burokėlių "uogienę". Dėti į stiklainius.
3.
Valgyti su paskrudinta balta duona, uždėjus atvėsusio pagardo, sūrio, užsigeriant skania arbata; su mėsos patiekalais, gal tiktų su paukštiena. Galima ir su šalta mėsa.

Raudonųjų burokėlių pagardas

  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Burokėlius švariai nuplauti, nulupti ir supjaustyti kvadratėliais. Svogūnus pjaustyti smulkiai. pjaustyti kvadratėliais. Viską talpinti į puodą, apipilti obuolių sultimis, kad apsemtų, berti garstyčių grūdelius, tarkuoti imbiero ir troškinti ant lėtos ugnies apie 1 val. uždengus dangtį.

  2. Po virimo berti apie didelę stiklinę cukraus ir, lėtai maišant, virti nukėlus dangtį apie 30 min. Burokėliai sutirštėja, darosi panašu į burokėlių "uogienę". Dėti į stiklainius.

  3. Valgyti su paskrudinta balta duona, uždėjus atvėsusio pagardo, sūrio, užsigeriant skania arbata; su mėsos patiekalais, gal tiktų su paukštiena. Galima ir su šalta mėsa.

Receptą atsiuntė Zita

Komentarai


Daugiau receptų