Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Rauginti agurkai žiemai (užpilti šaltu vandeniu)
AUTORIUS:
Zita
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
2 kilogramai agurkų
2 galvos česnakų ( (didesnis))
4 pundeliai krapų ((smulkinti, švieži))
60 gramų druskos ( 1 litrui vandens)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Agurkus parinkti maždaug vienodo dydžio, nuplauti gerai vandeniu ir talpinti į stiklainius. Į tarpus dėti smulkintų krapų ir česnako (nepagailėti). Galima įdėti kelis grūdelius pipirų kvapiųjų ir lauro lapelį.
2.
Druską tirpinti vandenyje, apipilti agurkus stiklainiuose. Dangtelius plastikinius (apsiurbiamus) pakaitinti truputį vandenyje ir dėti ant stiklainio, gerai prispausti, išleisti orą, kad įdubtų. Talpinti į vėsesnę patalpą.
3.
Parūgus, vanduo truputį nubėga, skonis geras laikosi iki pat kito rudens. Svarbu agurkus nuskynus nelaikyti, stengtis užraugti kuo greičiau. Vanduo turi būti iš šulinio, bet ne iš vandentiekio. Stiklainius plaunu su soda, apvertus džiovinu.

Rauginti agurkai žiemai (užpilti šaltu vandeniu)

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Agurkus parinkti maždaug vienodo dydžio, nuplauti gerai vandeniu ir talpinti į stiklainius. Į tarpus dėti smulkintų krapų ir česnako (nepagailėti). Galima įdėti kelis grūdelius pipirų kvapiųjų ir lauro lapelį.

  2. Druską tirpinti vandenyje, apipilti agurkus stiklainiuose. Dangtelius plastikinius (apsiurbiamus) pakaitinti truputį vandenyje ir dėti ant stiklainio, gerai prispausti, išleisti orą, kad įdubtų. Talpinti į vėsesnę patalpą.

  3. Parūgus, vanduo truputį nubėga, skonis geras laikosi iki pat kito rudens. Svarbu agurkus nuskynus nelaikyti, stengtis užraugti kuo greičiau. Vanduo turi būti iš šulinio, bet ne iš vandentiekio. Stiklainius plaunu su soda, apvertus džiovinu.

Receptą atsiuntė Zita

Komentarai


Daugiau receptų