Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Rūkytos žuvies sumuštinis - užkandis
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Greitai pagaminamas, gardus ir sotus užkandis – štai tokį sumuštinį gigantą gausite gamindami pagal mano receptą. Sumuštinį galima laikyti šaldytuve keletą dienų, nuo to Greitai pagaminamas, gardus ir sotus užkandis – štai tokį sumuštinį gigantą gausite gamindami pagal mano receptą. Sumuštinį galima laikyti šaldytuve keletą dienų, nuo to jis tampa tik skanesnis, nes visi skoniai ir sluoksniai persigeria. Duonos pluteles galite ir nupjauti jei norite, bet nėra būtina, skonio tai nekeičia. (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
6 riekės forminės duonos
0.5 vieneto karštai rūkyta skumbrė
1 vienetas marinuotų agurkų (arba raugintų)
0.5 vieneto svogūnų (mažo)
3 valgomieji šaukštai majonezo (riebaus)
1 žiupsnelis malti juodieji pipirai
1 žiupsnelis džiovintų krapų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Iš skumbrės atidžiai išrenkame kauliukus, susmulkiname ir sudedame į dubenį.
2.
Agurką ir svogūną smulkiai supjaustome, sumaišome su skumbre, įdedame majonezo, žiupsnį druskos, šiek tiek džiovintų krapų ir viską gerai išmaišome.
3.
Nupjauname po vieną kiekvienos riekės kraštą, sudedam dvi riekes suglaudžiant nupjautais kraštais, užtepame žuvies mišinio, dedame kitas dvi riekes, vėl žuvies mišinys, ir vėl duonos riekės.
4.
Sumuštinį suvyniojame į maistinę plėvelę, dedame į šaldytuvą pastovėti bent 1 h. Arba galite valgyti iš karto. Patiekiame supjaustę storesnėmis riekelėmis.

Rūkytos žuvies sumuštinis - užkandis

Recepto autorius: Greitai pagaminamas, gardus ir sotus užkandis – štai tokį sumuštinį gigantą gausite gamindami pagal mano receptą. Sumuštinį galima laikyti šaldytuve keletą dienų, nuo to ( ...daugiau ) Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Iš skumbrės atidžiai išrenkame kauliukus, susmulkiname ir sudedame į dubenį.

  2. Agurką ir svogūną smulkiai supjaustome, sumaišome su skumbre, įdedame majonezo, žiupsnį druskos, šiek tiek džiovintų krapų ir viską gerai išmaišome.

  3. Nupjauname po vieną kiekvienos riekės kraštą, sudedam dvi riekes suglaudžiant nupjautais kraštais, užtepame žuvies mišinio, dedame kitas dvi riekes, vėl žuvies mišinys, ir vėl duonos riekės.

  4. Sumuštinį suvyniojame į maistinę plėvelę, dedame į šaldytuvą pastovėti bent 1 h. Arba galite valgyti iš karto. Patiekiame supjaustę storesnėmis riekelėmis.

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai


Daugiau receptų