Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Salotinis paukščių lizdas
AUTORIUS:
Regina
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Galima iš salotų sukurti pavasarišką vaizdelį lėkštėje, galima patiekti įprastai. Patiekiu abu variantus. Galima iš salotų sukurti pavasarišką vaizdelį lėkštėje, galima patiekti įprastai. Patiekiu abu variantus. Regina
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
1 vienetas brokolių
4 vienetai kiaušinių (virtų)
3 vienetai saliero stiebų
1 vienetas ananasų
1 vienetas porų
150 gramų konservuotų ananasų
100 gramų konservuotų kukurūzų
100 gramų sūris (tarkuoto)
4 valgomieji šaukštai majonezo
1 valgomasis šaukštas garstyčių padažo
1 valgomasis šaukštas žaliųjų citrinų sulčių
3 žiupsneliai druskos
1 žiupsnelis baltųjų pipirų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Brokolius pavirti apie 1 min., kad nesuminkštėtų, tik pažaliuotų. Susmulkinti poro gabaliuką, saliero stiebą, ananasus, kiaušinius (2 vnt.), pusę brokolio, nusunkti kukurūzus ir supilti į mišinį.
2.
Iš majonezo, citrinos sulčių bei garstyčių sumaišyti padažą, pagardinti druska, pipirais ir sumaišyti su jau paruošta mase bei puse sūrio. Likusiu sūriu aš apibėriau salotas iš viršaus, kurios simbolizuoja paukščių lizdelį, sukrautą ant šakos – saliero stiebų.
3.
Paukštelius pagaminau iš kiaušinių, poro, morkų, pipirų akytėms.

Salotinis paukščių lizdas

Recepto autorius: Galima iš salotų sukurti pavasarišką vaizdelį lėkštėje, galima patiekti įprastai. Patiekiu abu variantus. Regina
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Brokolius pavirti apie 1 min., kad nesuminkštėtų, tik pažaliuotų. Susmulkinti poro gabaliuką, saliero stiebą, ananasus, kiaušinius (2 vnt.), pusę brokolio, nusunkti kukurūzus ir supilti į mišinį.

  2. Iš majonezo, citrinos sulčių bei garstyčių sumaišyti padažą, pagardinti druska, pipirais ir sumaišyti su jau paruošta mase bei puse sūrio. Likusiu sūriu aš apibėriau salotas iš viršaus, kurios simbolizuoja paukščių lizdelį, sukrautą ant šakos – saliero stiebų.

  3. Paukštelius pagaminau iš kiaušinių, poro, morkų, pipirų akytėms.

Receptą atsiuntė Regina

Komentarai


Daugiau receptų