Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Salotos ,,Paukščių lizdas''
AUTORIUS:
Regina
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Dėl skonio ir vaizdo galima ir pasiginčyti, bet juk kiekvienas gaminame taip kaip jam gražu ir skanu, arba kaip to pageidauja valgytojai būsimi. Dėl skonio ir vaizdo galima ir pasiginčyti, bet juk kiekvienas gaminame taip kaip jam gražu ir skanu, arba kaip to pageidauja valgytojai būsimi. Regina
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
1 vienetas brokolių
1 vienetas avokadų
12 vienetų putpelių kiaušinių (virtų)
3 vienetai saliero stiebų
2 vienetai kiaušinių (virtų)
1 gabalas porų
200 gramų konservuotų ananasų
100 gramų konservuotų kukurūzų
100 gramų kietojo sūrio (tarkuoto, naudojau Džiugą)
4 valgomieji šaukštai majonezo (naudojau MangoMajo)
2 valgomieji šaukštai žaliųjų citrinų sulčių
1 valgomasis šaukštas garstyčių
0.5 arbatinio šaukštelio druskos
3 žiupsneliai baltųjų pipirų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Brokolius pavirti apie 1 min., kad nesuminkštėtų tik pažaliuotų. Susmulkinti poro gabaliuką, saliero stiebą, ananasus, putpelės kiaušinukus (maždaug 8 vnt.), pusę brokolio, nusunkti kukurūzus ir supilti į mišinį.
2.
Iš majonezo, citrinos sulčių bei garstyčių sumaišyti padažą, pagardinti druska, pipirais ir sumaišyti su jau paruošta mase, bei puse sūrio.
3.
Likusiu sūriu aš apibėriau salotas iš viršaus, kurios simbolizuoja paukščių lizdelį, sukrautą ant šakos - saliero stiebų. Putpelių kiaušinukus, padėtus po paukšteliu, pagamintu iš vištos kiaušinio, beje, galima valgyti su lukštais. Tegyvuoja pavasaris!

Salotos ,,Paukščių lizdas''

Recepto autorius: Dėl skonio ir vaizdo galima ir pasiginčyti, bet juk kiekvienas gaminame taip kaip jam gražu ir skanu, arba kaip to pageidauja valgytojai būsimi. Regina
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Brokolius pavirti apie 1 min., kad nesuminkštėtų tik pažaliuotų. Susmulkinti poro gabaliuką, saliero stiebą, ananasus, putpelės kiaušinukus (maždaug 8 vnt.), pusę brokolio, nusunkti kukurūzus ir supilti į mišinį.

  2. Iš majonezo, citrinos sulčių bei garstyčių sumaišyti padažą, pagardinti druska, pipirais ir sumaišyti su jau paruošta mase, bei puse sūrio.

  3. Likusiu sūriu aš apibėriau salotas iš viršaus, kurios simbolizuoja paukščių lizdelį, sukrautą ant šakos - saliero stiebų. Putpelių kiaušinukus, padėtus po paukšteliu, pagamintu iš vištos kiaušinio, beje, galima valgyti su lukštais. Tegyvuoja pavasaris!

Receptą atsiuntė Regina

Komentarai


Daugiau receptų