Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Salotos „Puiki šeima lėkštėje“
AUTORIUS:
Silvija
Porcijų skaičius: 3
Autorius apie receptą: Paskutiniai pavasariniai daržo gyventojai - ridikėliai ir pirmosios vasariškojo sezono gėrybės - bulvės su krapais ir petražolėmis... Puiki šeima lėkštėje. Bet kai į ją Paskutiniai pavasariniai daržo gyventojai - ridikėliai ir pirmosios vasariškojo sezono gėrybės - bulvės su krapais ir petražolėmis... Puiki šeima lėkštėje. Bet kai į ją įsilieja prabangieji smidrai... Po tokių pusryčių diena bus turtingesnė, su naujais potyriais. Vėsios sočios salotos ryte suteiks jėgų, o vakare - šiltos nuramins. (...daugiau) Silvija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 3
4 vienetai bulvių (virtos su lupenomis, nedidelės)
5 vienetai smidrų (šparagai)
6 vienetai ridikėlių
1 pundelis krapų
1 pundelis petražolių (garbanotosios)
2 valgomieji šaukštai aliejaus
1 žiupsnelis malti juodieji pipirai
1 žiupsnelis druskos
PARUOŠIMO BŪDAS:
1.
Bulves atvėsinti. Supjaustyti kvadratėliais. Ridikėlius supjaustyti arba apskritimais, arba juos perpjauti dar perpus, jeigu dideli. Smidrus supjaustyti nedideliais gabaliukais. Krapus ir petražolės susmulkinti.
2.
Viską sudėti į dubenį, įberti pipirų, druskos ir apšlakstyti aliejumi. Išmaišyti. Skanaus.

Salotos „Puiki šeima lėkštėje“

Recepto autorius: Paskutiniai pavasariniai daržo gyventojai - ridikėliai ir pirmosios vasariškojo sezono gėrybės - bulvės su krapais ir petražolėmis... Puiki šeima lėkštėje. Bet kai į ją ( ...daugiau ) Silvija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Porcijų skaičius: 3
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Bulves atvėsinti. Supjaustyti kvadratėliais. Ridikėlius supjaustyti arba apskritimais, arba juos perpjauti dar perpus, jeigu dideli. Smidrus supjaustyti nedideliais gabaliukais. Krapus ir petražolės susmulkinti.

  2. Viską sudėti į dubenį, įberti pipirų, druskos ir apšlakstyti aliejumi. Išmaišyti. Skanaus.

Receptą atsiuntė Silvija

Komentarai


Daugiau receptų