Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Šaltalankių gėrimas žiemai
AUTORIUS:
Daiva
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Sveikas ir skanus gėrimas iš šaltalankio uogų. Tiks ne tik žiemos vakarui, bet ir imunitetui stiprinti. Sveikas ir skanus gėrimas iš šaltalankio uogų. Tiks ne tik žiemos vakarui, bet ir imunitetui stiprinti. Daiva
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
3 stiklinės šaltalankių
1 stiklinė vandens
3 valgomieji šaukštai cukraus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Uogas nuplauti ir užpilti karštu vandeniu. Palaikyti kelias minutes ir sumaigyti uogas. Pro marlę arba kitą koštuvą nupilti sultis ir dar kartą sumaigyti likusius tirštumus.
2.
Cukrų ištirpinti vandenyje ir pasiruošti sirupą. Sumaišyti sultis ir sirupą. Gėrimo saldumas reguliuojamas cukraus kiekiu sirupe.

Šaltalankių gėrimas žiemai

Recepto autorius: Sveikas ir skanus gėrimas iš šaltalankio uogų. Tiks ne tik žiemos vakarui, bet ir imunitetui stiprinti. Daiva
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
 • Paruošimo laikas:
 • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

 1. Uogas nuplauti ir užpilti karštu vandeniu. Palaikyti kelias minutes ir sumaigyti uogas. Pro marlę arba kitą koštuvą nupilti sultis ir dar kartą sumaigyti likusius tirštumus.

 2. Cukrų ištirpinti vandenyje ir pasiruošti sirupą. Sumaišyti sultis ir sirupą. Gėrimo saldumas reguliuojamas cukraus kiekiu sirupe.

Receptą atsiuntė Daiva

Komentarai (3)


 • Skaitytoja 2017-02-04 15:07

  Super ;)


 • Lankytoja 2017-02-02 12:22

  Reikės išbandyti


 • Gurmane 2017-02-02 12:10

  Skanu :)


Daugiau receptų