Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Sausainiai "širdelės"
AUTORIUS:
Dovile
Porcijų skaičius: 12
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 12
250 gramų miltai
150 gramų sviesto
80 gramų cukraus
12 vienetų saldainių
1 vienetas kiaušinių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Sviestą išlydyti ir išplakti su cukrumi, įmušti kiaušinį, suberti miltus ir greitai suminkyti vientisą tešlos kamuolį bei valandai palikite ilsėtis šaldytuve.
2.
Saldainius susmulkinti, geriausiai tam tiks kočėlas.
3.
Tešlą iškočiokite, su formelėmis išspauskite širdelės formos sausainius, bei juose išspauskite dar vieną mažesnę formelę, kad sausainis liktų tuščiaviduris.
4.
Paruoštus sausainius sudėkite į skardą, į tuščią jų viduriuką įberkite žiupsnelį smulkintų saldainių ir šaukite į 180 laipsnių orkaitę 12-15 minučių.

Sausainiai "širdelės"

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 12
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sviestą išlydyti ir išplakti su cukrumi, įmušti kiaušinį, suberti miltus ir greitai suminkyti vientisą tešlos kamuolį bei valandai palikite ilsėtis šaldytuve.

  2. Saldainius susmulkinti, geriausiai tam tiks kočėlas.

  3. Tešlą iškočiokite, su formelėmis išspauskite širdelės formos sausainius, bei juose išspauskite dar vieną mažesnę formelę, kad sausainis liktų tuščiaviduris.

  4. Paruoštus sausainius sudėkite į skardą, į tuščią jų viduriuką įberkite žiupsnelį smulkintų saldainių ir šaukite į 180 laipsnių orkaitę 12-15 minučių.

Receptą atsiuntė Dovile

Komentarai


Daugiau receptų