Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Sausainiukai „Žvaigždutė ant žvaigždutės“
AUTORIUS:
silvija
Porcijų skaičius: 20
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 20
400 gramų miltai
100 gramų cukraus pudros
100 gramų sviesto
2 vienetai kiaušinių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Sviestą iš šaldytuvo palaikyti kambario temperatūroje, kol suminkštės. Dėti į indą, ant jo suberti miltus, cukraus pudrą ir imušti kiaušinius. Viską gerai išminkyti. Tešlą palaikyti šiek tiek šaldytuve.
2.
Tešlą iškočioti, įspausti žvaigždutes, o jų viduriuke – mažesnes žvaigždutes. Kepti iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 15 min. Jeigu sausainiukai bus suformuoti storesni – ilgiau. Turėtų gautis apie 20-25 sausainiukai. Skanaus

Sausainiukai „Žvaigždutė ant žvaigždutės“

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 20
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sviestą iš šaldytuvo palaikyti kambario temperatūroje, kol suminkštės. Dėti į indą, ant jo suberti miltus, cukraus pudrą ir imušti kiaušinius. Viską gerai išminkyti. Tešlą palaikyti šiek tiek šaldytuve.

  2. Tešlą iškočioti, įspausti žvaigždutes, o jų viduriuke – mažesnes žvaigždutes. Kepti iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 15 min. Jeigu sausainiukai bus suformuoti storesni – ilgiau. Turėtų gautis apie 20-25 sausainiukai. Skanaus

Receptą atsiuntė silvija

Komentarai


Daugiau receptų