Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Silkės salotos su putpelių kiaušiniais
AUTORIUS:
Audronė
Porcijų skaičius: 3
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
Autorius apie receptą: Sočios ir gardžios salotos silkės mėgėjams. Naudojau dvi mažas skirtingų spalvų paprikas dėl spalvų įvairovės, bet galima dėti ir dalį vienos spalvos didelės paprikos. Sočios ir gardžios salotos silkės mėgėjams. Naudojau dvi mažas skirtingų spalvų paprikas dėl spalvų įvairovės, bet galima dėti ir dalį vienos spalvos didelės paprikos. Silkę naudojau aliejuje, to aliejaus užpyliau ant salotų. Jei norisi galima pakeisti kitokiu aliejumi arba majonezu. Paruoštas salotas patartina patiekti po 1- 2 valandų. (...daugiau) Audronė
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 3
2 vienetai silkių filė (aliejuje)
1 vienetas bulvių (virta)
2 vienetai paprikų (mažosios)
5 vienetai putpelių kiaušinių
1 vienetas marinuotų agurkų
6 vienetai salotų lapelių
2 valgomieji šaukštai svogūnų laiškų (smulkinti)
2 valgomieji šaukštai aliejaus (nuo silkės)
1 žiupsnelis himalajų druskos
1 žiupsnelis malti juodieji pipirai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Bulvę išvirti su lupena, atvėsinti, nulupti, supjaustyti kubeliais.
2.
Putpelių kiaušinukus virti labai trumpai - sudėti į šaltą vandenį, užvirus, ugnį išjungti, palaikyti kiaušinukus 2 - 3 minutes, išgriebti, atvėsinti, nulupti. 2 palikti papuošimui, kitus susmulkinti.
3.
Dalį paprikos ir silkės palikti papuošimui ,kitą dalį susmulkinti. Marinuotą agurką supjaustyti kubeliais.
4.
Viską sudėti į dubenį, suberti smulkintus svogūnų laiškus, berti pipirų, jei reikia, truputį druskos, užpilti 2 valgomus šaukštus aliejaus nuo silkės, išmaišyti. Sudėjus į silkinę papuošti salotų lapeliais, paprikų, silkės, likusių putpelių kiaušinukų gabalėliais.

Silkės salotos su putpelių kiaušiniais

Recepto autorius: Sočios ir gardžios salotos silkės mėgėjams. Naudojau dvi mažas skirtingų spalvų paprikas dėl spalvų įvairovės, bet galima dėti ir dalį vienos spalvos didelės paprikos. ( ...daugiau ) Audronė
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 3
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Bulvę išvirti su lupena, atvėsinti, nulupti, supjaustyti kubeliais.

  2. Putpelių kiaušinukus virti labai trumpai - sudėti į šaltą vandenį, užvirus, ugnį išjungti, palaikyti kiaušinukus 2 - 3 minutes, išgriebti, atvėsinti, nulupti. 2 palikti papuošimui, kitus susmulkinti.

  3. Dalį paprikos ir silkės palikti papuošimui ,kitą dalį susmulkinti. Marinuotą agurką supjaustyti kubeliais.

  4. Viską sudėti į dubenį, suberti smulkintus svogūnų laiškus, berti pipirų, jei reikia, truputį druskos, užpilti 2 valgomus šaukštus aliejaus nuo silkės, išmaišyti. Sudėjus į silkinę papuošti salotų lapeliais, paprikų, silkės, likusių putpelių kiaušinukų gabalėliais.

Receptą atsiuntė Audronė

Komentarai


Daugiau receptų