Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
"Šilkiniai'' margučiai
AUTORIUS:
Regina
Porcijų skaičius: 20
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Koks Velykų stalas be margučių? Man jie gardžiausi, tie, kurie dažyti svogūnų lukštais, bet senelis sako, kad kuo gražesnis, tuo skanesnis. Beje, dažant šilku, kiaušiniai Koks Velykų stalas be margučių? Man jie gardžiausi, tie, kurie dažyti svogūnų lukštais, bet senelis sako, kad kuo gražesnis, tuo skanesnis. Beje, dažant šilku, kiaušiniai neapsidažo viduje, bet jie gi dažniausia ryjami akimis. O tai sveikatai tikrai nepakenkia. (...daugiau) Regina
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 20
20 vienetų kiaušinių
50 gramų acto 9%
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Papildomai reikia natūralaus šilko gabaliukų.
2.
Apie 2 savaites palaikytus kiaušinius, tokius dar tinka valgyti, bet jau gerai dažosi, nuplauti su muilu. Kiekvieną aprišti natūralaus šilko gabaliuku, gerąja puse prie lukšto, ant viršaus dar apvyniojant siūlais - dėl standumo.
3.
Virti vandenyje su actu apie 15 minučių. Palaukti, kol atvės ir išimti.

"Šilkiniai'' margučiai

Recepto autorius: Koks Velykų stalas be margučių? Man jie gardžiausi, tie, kurie dažyti svogūnų lukštais, bet senelis sako, kad kuo gražesnis, tuo skanesnis. Beje, dažant šilku, kiaušiniai ( ...daugiau ) Regina
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 20
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Papildomai reikia natūralaus šilko gabaliukų.

  2. Apie 2 savaites palaikytus kiaušinius, tokius dar tinka valgyti, bet jau gerai dažosi, nuplauti su muilu. Kiekvieną aprišti natūralaus šilko gabaliuku, gerąja puse prie lukšto, ant viršaus dar apvyniojant siūlais - dėl standumo.

  3. Virti vandenyje su actu apie 15 minučių. Palaukti, kol atvės ir išimti.

Receptą atsiuntė Regina

Komentarai


Daugiau receptų