Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Silkių suktinukai
AUTORIUS:
Zita
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
2 vienetai silkių
1 vienetas svogūnų (didelis)
šiek tiek svogūnų laiškų (ar laiškinio česnako laiškai)
1 valgomasis šaukštas aliejaus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Iš silkės ar jos file pasiruošti norimo storio ir dydžio gabaliukus.
2.
Svogūną pjaustyti šiaudeliais ar juostelėmis.Laiškinį česnaką ar svogūno laiškus pjaustyti ilgesnėmis,apie 8 cm juostelėmis.
3.
Į silkės gabaliuką dėti svogūno pjaustyto šiaudeliu,svogūno ar laiškinio česnako keletą laiškų ir atsargiai susukti,persmeigti mediniu pagaliuku.
4.
Į lėkštę pilti truputį aliejaus,statyti silkės suktinukus,galima dar pašlakstyti aliejumi,puošti petražole,salotos lapais,citrina.Jei silkės filė plonesnė,galima įvynioti smulkią juostelę marinuoto agurkėlio.Valgyti su duona ar karšta bulvyte.

Silkių suktinukai

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Iš silkės ar jos file pasiruošti norimo storio ir dydžio gabaliukus.

  2. Svogūną pjaustyti šiaudeliais ar juostelėmis.Laiškinį česnaką ar svogūno laiškus pjaustyti ilgesnėmis,apie 8 cm juostelėmis.

  3. Į silkės gabaliuką dėti svogūno pjaustyto šiaudeliu,svogūno ar laiškinio česnako keletą laiškų ir atsargiai susukti,persmeigti mediniu pagaliuku.

  4. Į lėkštę pilti truputį aliejaus,statyti silkės suktinukus,galima dar pašlakstyti aliejumi,puošti petražole,salotos lapais,citrina.Jei silkės filė plonesnė,galima įvynioti smulkią juostelę marinuoto agurkėlio.Valgyti su duona ar karšta bulvyte.

Receptą atsiuntė Zita

Komentarai


Daugiau receptų