Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su vaniliniu varškės įdaru
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
Autorius apie receptą: Labai švelnaus vanilės skonio pyragėliai, kurie tiesiog prašosi suvalgomi. O vėsiam pavasario vakarui - tai puiki užkanda prie arbatos ir gero filmo ar knygos. Labai švelnaus vanilės skonio pyragėliai, kurie tiesiog prašosi suvalgomi. O vėsiam pavasario vakarui - tai puiki užkanda prie arbatos ir gero filmo ar knygos. Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
500 gramų bemielės sluoksniuotos tešlos
2 vienetai kiaušinis
4 valgomieji šaukštai cukraus
1 valgomasis šaukštas sezamo sėklų
0.5 arbatinio šaukštelio vanilinio cukraus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
1.
Varškę gerai sutrinti su paprastu ir vaniliniu cukrumi bei vienu kiaušiniu iki vientisos masės.
2.
Vieną kiaušinį išplakti.
3.
Kiekvieną tešlos lapelį perpjauti per pusę, kad gautųsi du kvadratai. Įpjauti palei visus jų kampus, kad atskirti prie kiekvieno kampelio 7 - 8 mm pločio juosteles. Neatskirti jų visiškai - centre jos turi jungtis su pagrindu. Pakelti priešingų kampelių juosteles ir jas sulipdyti per vidurį kiaušinio plakiniu. Į duobutes pridėti įdaro, patepti kiaušinio plakiniu ir apibarstyti sezamo sėklomis.
4.
Dėti pyragėlius į kepimo popieriumi išklotą skardą ir kepti iki 200 C laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje 20 minučių.

Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su vaniliniu varškės įdaru

Recepto autorius: Labai švelnaus vanilės skonio pyragėliai, kurie tiesiog prašosi suvalgomi. O vėsiam pavasario vakarui - tai puiki užkanda prie arbatos ir gero filmo ar knygos. Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Varškę gerai sutrinti su paprastu ir vaniliniu cukrumi bei vienu kiaušiniu iki vientisos masės.

  2. Vieną kiaušinį išplakti.

  3. Kiekvieną tešlos lapelį perpjauti per pusę, kad gautųsi du kvadratai. Įpjauti palei visus jų kampus, kad atskirti prie kiekvieno kampelio 7 - 8 mm pločio juosteles. Neatskirti jų visiškai - centre jos turi jungtis su pagrindu. Pakelti priešingų kampelių juosteles ir jas sulipdyti per vidurį kiaušinio plakiniu. Į duobutes pridėti įdaro, patepti kiaušinio plakiniu ir apibarstyti sezamo sėklomis.

  4. Dėti pyragėlius į kepimo popieriumi išklotą skardą ir kepti iki 200 C laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje 20 minučių.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų