Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Sotus troškinys moliūge "Smile"
AUTORIUS:
Olga
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
1 vienetas moliūgų
600 gramų kalakutienos (filė)
3 vienetai svogūnų
3 skiltelės česnakų
2 vienetai morkų
1 žiupsnelis druskos
1 valgomasis šaukštas aliejaus
200 gramų sultinio
1 vienetas paprikų
1 valgomasis šaukštas pomidorų padažo
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Nupjauname moliūgo viršų, kuri tarnaus kaip ,,kepurėlė”. Išskobiame jo sėklas, sieneles paliekame 1-1,5 cm storio. Išskobtą minkštimą naudosime troškiniui, tad supjaustome smulkiai, kaip ir papriką, svogūnus, česnakus. Morkas sutarkuojame stambia tarka.
2.
Kalakutieną supjaustome nedideliais gabalėliais, apkepiname ant stiprios ugnies keptuvėje. Išimame į puodą. Į keptuvę beriame daržoves, kepame 10 min. Verčiame į puodą kartu su vištiena ir troškiname, užpilę sultiniu 30 min. Prieš baigiant įdedame šaukštą pomidorų padažo.
3.
Išskobto moliūgo sieneles ištepame druska, pilame troškinį, uždengiame ,,kepurėle“ ir kepame orkaitėje 1,5 val. Valgome atsignybdami moliūgo sienelių.

Skanaus!

Sotus troškinys moliūge "Smile"

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Nupjauname moliūgo viršų, kuri tarnaus kaip ,,kepurėlė”. Išskobiame jo sėklas, sieneles paliekame 1-1,5 cm storio. Išskobtą minkštimą naudosime troškiniui, tad supjaustome smulkiai, kaip ir papriką, svogūnus, česnakus. Morkas sutarkuojame stambia tarka.

  2. Kalakutieną supjaustome nedideliais gabalėliais, apkepiname ant stiprios ugnies keptuvėje. Išimame į puodą. Į keptuvę beriame daržoves, kepame 10 min. Verčiame į puodą kartu su vištiena ir troškiname, užpilę sultiniu 30 min. Prieš baigiant įdedame šaukštą pomidorų padažo.

  3. Išskobto moliūgo sieneles ištepame druska, pilame troškinį, uždengiame ,,kepurėle“ ir kepame orkaitėje 1,5 val. Valgome atsignybdami moliūgo sienelių.

    Skanaus!

Receptą atsiuntė Olga

Komentarai


Daugiau receptų