Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Sumuštinukai su silke
AUTORIUS:
Jurgita
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
2 vienetai porų
4 valgomieji šaukštai alyvuogių aliejaus
6 vienetai morkų
1 vienetas obuolių
1 žiupsnelis čiobrelių
0.5 stiklinės razinų
šiek tiek druskos
šiek tiek juodųjų pipirų
šiek tiek silkių
šiek tiek batono (forminė)
šiek tiek alyvuogių aliejaus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Duonos skritulėliams paimti forminę duoną ir sausainių kepimo formelę, išspausti apskritimus. Konditeriniu teptuku skritulėlius vos vos patepti aliejumi ar tirpintu sviestu. Išdėlioti skardoje ir pašauti į 190 °C temp. orkaitę 7 min., kad padžiūtų ir pagelsvėtų.
2.
Porus ar svogūnus supjaustyti ir apkepti su trupučiu aliejaus. Morkas ir obuolius supjaustyti rupia tarka ir dėti į keptuvę prie porų, berti čiobrelių ir ,uždengus, dar troškinti apie 10 min.
3.
Razinas užpilti karštu vandeniu ir pamirkyti. Tada nuvarvinti ir sudėti į keptuvę, pamaišyti ir dar troškinti apie 10 min. Viską atšaldyti.
4.
Ant duonos skritulėlių kloti morkų ir razinų patalą ir dėti po gabalėlį silkės.

Skanaus!

Sumuštinukai su silke

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Duonos skritulėliams paimti forminę duoną ir sausainių kepimo formelę, išspausti apskritimus. Konditeriniu teptuku skritulėlius vos vos patepti aliejumi ar tirpintu sviestu. Išdėlioti skardoje ir pašauti į 190 °C temp. orkaitę 7 min., kad padžiūtų ir pagelsvėtų.

  2. Porus ar svogūnus supjaustyti ir apkepti su trupučiu aliejaus. Morkas ir obuolius supjaustyti rupia tarka ir dėti į keptuvę prie porų, berti čiobrelių ir ,uždengus, dar troškinti apie 10 min.

  3. Razinas užpilti karštu vandeniu ir pamirkyti. Tada nuvarvinti ir sudėti į keptuvę, pamaišyti ir dar troškinti apie 10 min. Viską atšaldyti.

  4. Ant duonos skritulėlių kloti morkų ir razinų patalą ir dėti po gabalėlį silkės.

    Skanaus!

Receptą atsiuntė Jurgita

Komentarai


Daugiau receptų