Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Gaivus sūrio tortas "Bobų vasara"
AUTORIUS:
Regina
Porcijų skaičius: 20
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
Autorius apie receptą: Lengvai pagaminamas, gaivus. Galima puošti ir sluoksniuoti sudedamąsias dalis taip, kaip norisi. Puiki dirva kūrybos laisvei ir fantazijai Lengvai pagaminamas, gaivus. Galima puošti ir sluoksniuoti sudedamąsias dalis taip, kaip norisi. Puiki dirva kūrybos laisvei ir fantazijai Regina
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 20
500 gramų maskarponės sūrio
500 gramų jogurtinės grietinės
500 mililitrų aviečių sulčių (kiek pasaldintų)
250 gramų plakamoji grietinėlė
250 gramų moliūgų (nuluptų, be sėklų)
2 vienetai nektarinų
1 vienetas citrinų
80 gramų kondensuoto pieno
8 valgomieji šaukštai želatinos
5 valgomieji šaukštai cukraus pudros
3 valgomieji šaukštai vanilinio cukraus
1 valgomasis šaukštas ciberžolės
Pagrindui:
400 gramų šokoladinių sausainių
100 gramų sviesto (tirpinto)
100 gramų kondensuoto pieno
50 gramų riešutų (migdolų ir lazdyno mišinio)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Sausainius sumalkite su riešutais, supilkite sutirštintą pieną (100 g.) ir garuose tirpintą sviestą. Gautą masę sumaišykite. Torto kepimo formą ištepkite sviestu. Sausainių mase padenkite formos dugną, kraštus. Įkaitintoje orkaitėje kepkite apie 10 minučių. Kepinį atvėsinkite, bet neimkite iš formos.
2.
Želatinos reikės trims skirtingiems torto sluoksniams. Paruoškite ją pagal instrukciją mažame kiekyje vandens.
3.
Maskarponę sutrinkite su kiek paplakta grietinėle, supilkite jogurtinę grietinę, cukraus pudrą, vanilinį cukrų (2 šaukštus) ir maišykite. Vėliau įpilkite kelis šaukštus citrinos sulčių ir vėl maišykite. Supilkite truputį didesnę pusę paruoštos želatinos ir gerai sumaišykite. Į kepimo formą ant sausainių supilkite (geriau nelygiai!) pusę baltos masės ir dėkite bent pusvalandžiui į šaldytuvą.
4.
Į uogų sultis supilkite pusę likusios želatinos, sumaišykite ir pusę gautos želės zigzagais pilkite ant balto torto sluoksnio. Palaikykite šaldytuve, kol apstings. Supilkite baltą sluoksnį, truputį palaikykite šaldytuve, vėl pamarginkite uogų tyre. Padėti į šaldytuvą.
5.
Kol tortas stingsta, galite ruošti geltoną sluoksnį. Likusią želatiną, kad nesustingtų, patogu laikyti šiltame vandenyje. Sutarkuokite moliūgo gabaliuką, nuluptus nektarinus, įpilkite stiklinę vandens ir pavirkite apie 10 minučių. Kiek pravėsus, įdėkite 80 g. sutirštinto pieno su gerai išmaišyta ciberžole ir šaukštu vanilinio cukraus. Į atvėsusią masę įpilkite kelis šaukštus citrinos sulčių, pamaišykite, supilkite želatiną, vėl pamaišykite ir pilkite ant torto.
6.
Palaikykite šaldytuve per naktį ir papuoškite kaip patinka. Aš šokoladu nupiečiau voratinklį, panaudojau rudenines uogas. Skanaus, bobutės ir ne tik.:)

Gaivus sūrio tortas "Bobų vasara"

Recepto autorius: Lengvai pagaminamas, gaivus. Galima puošti ir sluoksniuoti sudedamąsias dalis taip, kaip norisi. Puiki dirva kūrybos laisvei ir fantazijai Regina
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 20
Ingredientai: Pagrindui:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sausainius sumalkite su riešutais, supilkite sutirštintą pieną (100 g.) ir garuose tirpintą sviestą. Gautą masę sumaišykite. Torto kepimo formą ištepkite sviestu. Sausainių mase padenkite formos dugną, kraštus. Įkaitintoje orkaitėje kepkite apie 10 minučių. Kepinį atvėsinkite, bet neimkite iš formos.

  2. Želatinos reikės trims skirtingiems torto sluoksniams. Paruoškite ją pagal instrukciją mažame kiekyje vandens.

  3. Maskarponę sutrinkite su kiek paplakta grietinėle, supilkite jogurtinę grietinę, cukraus pudrą, vanilinį cukrų (2 šaukštus) ir maišykite. Vėliau įpilkite kelis šaukštus citrinos sulčių ir vėl maišykite. Supilkite truputį didesnę pusę paruoštos želatinos ir gerai sumaišykite. Į kepimo formą ant sausainių supilkite (geriau nelygiai!) pusę baltos masės ir dėkite bent pusvalandžiui į šaldytuvą.

  4. Į uogų sultis supilkite pusę likusios želatinos, sumaišykite ir pusę gautos želės zigzagais pilkite ant balto torto sluoksnio. Palaikykite šaldytuve, kol apstings. Supilkite baltą sluoksnį, truputį palaikykite šaldytuve, vėl pamarginkite uogų tyre. Padėti į šaldytuvą.

  5. Kol tortas stingsta, galite ruošti geltoną sluoksnį. Likusią želatiną, kad nesustingtų, patogu laikyti šiltame vandenyje. Sutarkuokite moliūgo gabaliuką, nuluptus nektarinus, įpilkite stiklinę vandens ir pavirkite apie 10 minučių. Kiek pravėsus, įdėkite 80 g. sutirštinto pieno su gerai išmaišyta ciberžole ir šaukštu vanilinio cukraus. Į atvėsusią masę įpilkite kelis šaukštus citrinos sulčių, pamaišykite, supilkite želatiną, vėl pamaišykite ir pilkite ant torto.

  6. Palaikykite šaldytuve per naktį ir papuoškite kaip patinka. Aš šokoladu nupiečiau voratinklį, panaudojau rudenines uogas. Skanaus, bobutės ir ne tik.:)

Receptą atsiuntė Regina

Komentarai


Daugiau receptų