Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Šventinis šonkauliukų kelmas
AUTORIUS:
Vitalija
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
0.5 kilogramo kiaulienos ( faršas)
1 vienetas svogūnų
1 vienetas morkų
1 valgomasis šaukštas majonezo
1 valgomasis šaukštas krakmolo
1 žiupsnelis prieskonių ( šašlykams)
1 sauja pievagrybių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Iš vakaro užmarinuojame su prieskoniais (man patinka prieskoniai šašlykams) ir majonezu šonkuoliukų juostą ir palaikome vėsioje vietoje per naktį.... Tada iš šonkauliukų juostos tortų formoje (arba galima ant skardos) suformuojame kelmą . Šonkaulius galima aprišti virvele. Į Kelmo vidurį pridedame įdaro,( iš kiaulienos farso, prieskonių, apkeptų svogunų, morkų, majonezo ir krakmolo)
2.
Kelmą apdengiame folija ir dedame į įkaitintą orkaitę 200 l.t. Kepama 45 min., tada folija nudengiame, aptepiame šonkauliukus medaus ir garstyčių padažiuku ir dar apie pusvalandį kepame kol gražiai apskrunda.

Šventinis šonkauliukų kelmas

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Iš vakaro užmarinuojame su prieskoniais (man patinka prieskoniai šašlykams) ir majonezu šonkuoliukų juostą ir palaikome vėsioje vietoje per naktį.... Tada iš šonkauliukų juostos tortų formoje (arba galima ant skardos) suformuojame kelmą . Šonkaulius galima aprišti virvele. Į Kelmo vidurį pridedame įdaro,( iš kiaulienos farso, prieskonių, apkeptų svogunų, morkų, majonezo ir krakmolo)

  2. Kelmą apdengiame folija ir dedame į įkaitintą orkaitę 200 l.t. Kepama 45 min., tada folija nudengiame, aptepiame šonkauliukus medaus ir garstyčių padažiuku ir dar apie pusvalandį kepame kol gražiai apskrunda.

Receptą atsiuntė Vitalija

Komentarai (2)


  • Vi 2015-12-29 23:20

    Bet nevaizdziai atrodo...


  • Julija 2014-11-06 19:29

    Skanumelis


Daugiau receptų