Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Tarta su kondensuoto pieno ir žaliųjų citrinų kremu
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
Autorius apie receptą: Nesu citrusinių vaisių gerbėjas, bet jaučiu ypatingą potraukį žaliosioms citrinoms. Tad ir Kalėdoms nusprendžiau iškepti tartą su jomis. Nesu citrusinių vaisių gerbėjas, bet jaučiu ypatingą potraukį žaliosioms citrinoms. Tad ir Kalėdoms nusprendžiau iškepti tartą su jomis. Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
Pagrindui:
225 gramai sausainių
70 gramų sviesto (lydyto)
Kremui:
300 mililitrų kondensuoto pieno
3 vienetai kiaušinių
3 vienetai žaliųjų citrinų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
1.
Sausainius sutrupinti. Šaukštą trupinukų atidėti. Likusius sumaigyti su lydytu sviestu. Šiuo mišiniu iškloti išardomą formą: dugną bei kraštus.
2.
Nutarkuoti vienos citrinos žievelę. Pusę antrosios citrinos supjaustyti plonais griežinėliais, o iš likusių išspausti sultis.
3.
Išplakti kiaušinius su kondensuotu pienu ir sultimis, įmaišyti tarkuotas žieveles. Krėsti įdarą ant pagrindo.
4.
Kepti iki 180 C laipsnių įkaitintoje orkaitėje 35 minutes. Tada 2 val. vėsinti šaldytuve. Tiekti pabarsčius atidėtais trupinukais ir citrinų griežinėliais.

Tarta su kondensuoto pieno ir žaliųjų citrinų kremu

Recepto autorius: Nesu citrusinių vaisių gerbėjas, bet jaučiu ypatingą potraukį žaliosioms citrinoms. Tad ir Kalėdoms nusprendžiau iškepti tartą su jomis. Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Pagrindui: Kremui:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sausainius sutrupinti. Šaukštą trupinukų atidėti. Likusius sumaigyti su lydytu sviestu. Šiuo mišiniu iškloti išardomą formą: dugną bei kraštus.

  2. Nutarkuoti vienos citrinos žievelę. Pusę antrosios citrinos supjaustyti plonais griežinėliais, o iš likusių išspausti sultis.

  3. Išplakti kiaušinius su kondensuotu pienu ir sultimis, įmaišyti tarkuotas žieveles. Krėsti įdarą ant pagrindo.

  4. Kepti iki 180 C laipsnių įkaitintoje orkaitėje 35 minutes. Tada 2 val. vėsinti šaldytuve. Tiekti pabarsčius atidėtais trupinukais ir citrinų griežinėliais.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų