Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Tortas "Braškė samanose"
AUTORIUS:
Dovilė B.
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
Autorius apie receptą: Puikus tortas, kuris sužavės visus, nes jame dera ir spalvos, ir skoniai. Puikus tortas, kuris sužavės visus, nes jame dera ir spalvos, ir skoniai. Dovilė B.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
Kremui:
800 gramų kreminės varškės
500 mililitrų grietinėlės
500 gramų braškių
1 skardinė karamelizuoto kondensuoto pieno
6 valgomieji šaukštai vandens
3 valgomieji šaukštai želatinos
Biskvitui:
2 vienetai kiaušinių
115 gramų miltai
100 gramų cukraus
2 valgomieji šaukštai aliejaus
0.5 arbatinio šaukštelio vanilinio cukraus
0.5 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
Tešlai:
1 stiklinė miltai
0.75 stiklinės cukraus
100 mililitrų aliejaus
90 gramų šaldyti špinatai
1 vienetas kiaušinių (L dydžio)
0.5 vieneto citrinų
0.5 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
0.5 arbatinio šaukštelio vanilinio cukraus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Vienas biskvitas buvo kepamas įprastas: Kiaušinius su cukrumi ir vaniliniu cukrumi labai gerai išplakti. Masė net pabala. Tuomet plakant supilti aliejų, persijoti miltus, sumaišytus su kepimo milteliais.
2.
Kepti 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 25min. Atvėsinti ir perpjauti į 2 dalis. Vieną dalį panaudoti tortui, o kita galima panaudoti pusryčiams su uogiene.
3.
Žaliai tešlai šaldytus špinatus šiek tiek atšidyti vandens vonelėje. Sudėti į maisto smulkintuvą ar kokteilinę, užpilti aliejumi ir citrinos sultimis ir gerai susmulkinti bei išplakti iki daugmaž vientiso kokteilio. Kiaušinį su cukrumi ir vaniliniu cukrumi išplakti iki baltų putų. Į kiaušinio masę supilti špinatų kokteilį ir gerai permaišyti. Suberti miltus, maišytus su druska ir kepimo milteliais. Viską permaišyti iki vienalytės masės.
4.
Kepti 180 laispnių orkaitėje 25 min. Atvėsusį padalinti į 2 dalis. Viena dalis bus panaudota puošimui, kita pačiam tortui.
5.
Į tortinę dėti baltąjį biskvitą ir jį sulaistyti cukraus sirupu.
6.
Kremui labai gerai išplakti grietinėlę, tuomet po šaukštą sudėti Rududu bei kreminę varškę. Želatiną išbrinkinti vandenyje ir ištirpinti. Atvėsinti ir praskiesti su kremu.
7.
Šiek tiek kremo dėti ant biskvito ir aplinkui sustatyti perpjautas braškes. Tuomet dar dėti kremo, sluosknelį braškių ir žaliąjį biskvitą, tik jis turi būti gerokai mažesnis už pirmajį, lyg įsistatyti tarp braškių sienelės. Sudėti likusį kremą ir gerai apspausti braškes, kad į visus tarpelius patektų kremo. Atidėti nakčiai į šaldytuvą. Aš puošiau šviežiomis braškėmis bei žaliojo špinatinio biskvito trupiniais. Skanaus.

Tortas "Braškė samanose"

Recepto autorius: Puikus tortas, kuris sužavės visus, nes jame dera ir spalvos, ir skoniai. Dovilė B.
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Kremui: Biskvitui: Tešlai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Vienas biskvitas buvo kepamas įprastas: Kiaušinius su cukrumi ir vaniliniu cukrumi labai gerai išplakti. Masė net pabala. Tuomet plakant supilti aliejų, persijoti miltus, sumaišytus su kepimo milteliais.

  2. Kepti 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 25min. Atvėsinti ir perpjauti į 2 dalis. Vieną dalį panaudoti tortui, o kita galima panaudoti pusryčiams su uogiene.

  3. Žaliai tešlai šaldytus špinatus šiek tiek atšidyti vandens vonelėje. Sudėti į maisto smulkintuvą ar kokteilinę, užpilti aliejumi ir citrinos sultimis ir gerai susmulkinti bei išplakti iki daugmaž vientiso kokteilio. Kiaušinį su cukrumi ir vaniliniu cukrumi išplakti iki baltų putų. Į kiaušinio masę supilti špinatų kokteilį ir gerai permaišyti. Suberti miltus, maišytus su druska ir kepimo milteliais. Viską permaišyti iki vienalytės masės.

  4. Kepti 180 laispnių orkaitėje 25 min. Atvėsusį padalinti į 2 dalis. Viena dalis bus panaudota puošimui, kita pačiam tortui.

  5. Į tortinę dėti baltąjį biskvitą ir jį sulaistyti cukraus sirupu.

  6. Kremui labai gerai išplakti grietinėlę, tuomet po šaukštą sudėti Rududu bei kreminę varškę. Želatiną išbrinkinti vandenyje ir ištirpinti. Atvėsinti ir praskiesti su kremu.

  7. Šiek tiek kremo dėti ant biskvito ir aplinkui sustatyti perpjautas braškes. Tuomet dar dėti kremo, sluosknelį braškių ir žaliąjį biskvitą, tik jis turi būti gerokai mažesnis už pirmajį, lyg įsistatyti tarp braškių sienelės. Sudėti likusį kremą ir gerai apspausti braškes, kad į visus tarpelius patektų kremo. Atidėti nakčiai į šaldytuvą. Aš puošiau šviežiomis braškėmis bei žaliojo špinatinio biskvito trupiniais. Skanaus.

Receptą atsiuntė Dovilė B.

Komentarai


Daugiau receptų