Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Tortilijos su krabų lazdelėmis
AUTORIUS:
Gintarė
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
6 vienetai tortilijos (lakštai)
250 gramų varškės
250 gramų krabų lazdelių
4 vienetai pomidorų pastos
4 valgomieji šaukštai majonezo
šiek tiek prieskonių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Supjaustome pomidorus, krabų lazdeles kubeliais, viską sudedame į tam paruoštą indą, sudedame varškę, pagardiname prieskoniais uždedame majonezo ir viską gražiai išmaišome. Paimame tortilijos lakštus, juos gražiai ištepame gauta mase. Kai tortilijas padengiame, gražiai susukame jas su visu turiniu į pailgą ritinį į foliją, kaip lavašą. Ant jo, uždedame ką nors sunkaus, kad viską suspaustų. Geriausia tortilijas palikti per naktį, tada jos gražiai susiguli.
2.
Palaukus reikiamą laiką išsukti tortilijas iš folijos, gražiai supjaustyti griežinėliais ir dėti i lėkštę bei patiekti.

Tortilijos su krabų lazdelėmis

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Supjaustome pomidorus, krabų lazdeles kubeliais, viską sudedame į tam paruoštą indą, sudedame varškę, pagardiname prieskoniais uždedame majonezo ir viską gražiai išmaišome. Paimame tortilijos lakštus, juos gražiai ištepame gauta mase. Kai tortilijas padengiame, gražiai susukame jas su visu turiniu į pailgą ritinį į foliją, kaip lavašą. Ant jo, uždedame ką nors sunkaus, kad viską suspaustų. Geriausia tortilijas palikti per naktį, tada jos gražiai susiguli.

  2. Palaukus reikiamą laiką išsukti tortilijas iš folijos, gražiai supjaustyti griežinėliais ir dėti i lėkštę bei patiekti.

Receptą atsiuntė Gintarė

Komentarai (1)


  • Vika 2019-07-03 11:43

    Kokia varskes naudojat?


Daugiau receptų