Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Užkandėlė su Šventine silkių filė
AUTORIUS:
Ina
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
240 gramų silkių (ZIGMO)
280 gramų duonos (juoda su saulėgražomis)
40 gramų sviesto
100 gramų riešutų (įvairūs)
šiek tiek sezamo sėklų
šiek tiek saulėgrąžų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Nuo juodos duonos nupjaustyti pluteles, išpausti norim1 formelę ar supjaustyti. Sumuštinukai gali būti įvairios formos: apvalūs, trikampiai ir panašiai. Ant kiekvieno gabaliuko tepti sviesto.
2.
Iš riešutų, sezamo ir saulėgražų pasidaryti mišinį ir jį išmaišyti. Sviestu išteptą duoną spausti ant mišinio. Išpaudus visus gabaliukus ant jų dėti gabaliukais supjaustytos "Zigmo" Šventinės silkių filė aliejuje su prieskoniais. Galima papuošti žalumynais, raudonais pipirais. Iš nurodyto kiekio išeina apie 15 -20 gabaliukų. Skanaus!

Užkandėlė su Šventine silkių filė

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Nuo juodos duonos nupjaustyti pluteles, išpausti norim1 formelę ar supjaustyti. Sumuštinukai gali būti įvairios formos: apvalūs, trikampiai ir panašiai. Ant kiekvieno gabaliuko tepti sviesto.

  2. Iš riešutų, sezamo ir saulėgražų pasidaryti mišinį ir jį išmaišyti. Sviestu išteptą duoną spausti ant mišinio. Išpaudus visus gabaliukus ant jų dėti gabaliukais supjaustytos "Zigmo" Šventinės silkių filė aliejuje su prieskoniais. Galima papuošti žalumynais, raudonais pipirais. Iš nurodyto kiekio išeina apie 15 -20 gabaliukų. Skanaus!

Receptą atsiuntė Ina

Komentarai


Daugiau receptų

Kraunama daugiau...