Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Vamzdeliai su kremu
AUTORIUS:
Laima
Porcijų skaičius: 16
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 16
1 pakelis tešlos (sluoksniuota)
1 vienetas kiaušinių
200 mililitrų grietinėlės
100 gramų varškės
1 valgomasis šaukštas vanilinio cukraus
6 valgomieji šaukštai cukraus
1 žiupsnelis citrinos rūgšties
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Sluoksniuotą tešlą atšildyti, truputį pakočioti, kad būtų plonesnė, supjaustyti 1,5 cm pločio juostelėmis ir jomis apvynioti vamzdeliams skirtas formeles.
2.
Suformuotus vamzdelius aptepti kiaušiniu, išplaktu su 1 v/š cukraus ir kepti apie 15 min iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Kai iškeps, atvėsinti ir nuimti nuo formų.
3.
Vidų pripildyti kremu: standžiai išplakti grietinėlę su likusiu cukrumi, vaniliniu cukrumi ir citrinos rūgštimi bei sumaišyti su varške

Vamzdeliai su kremu

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 16
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sluoksniuotą tešlą atšildyti, truputį pakočioti, kad būtų plonesnė, supjaustyti 1,5 cm pločio juostelėmis ir jomis apvynioti vamzdeliams skirtas formeles.

  2. Suformuotus vamzdelius aptepti kiaušiniu, išplaktu su 1 v/š cukraus ir kepti apie 15 min iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Kai iškeps, atvėsinti ir nuimti nuo formų.

  3. Vidų pripildyti kremu: standžiai išplakti grietinėlę su likusiu cukrumi, vaniliniu cukrumi ir citrinos rūgštimi bei sumaišyti su varške

Receptą atsiuntė Laima

Komentarai


Daugiau receptų