Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Vegetariška kuskuso ir daržovių užkepėlė
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
Autorius apie receptą: Užkepėlei galite naudoti bet kokias mėgstamas daržoves, tik nepamirškite grybų, jie užkepėlei suteikia labai gerą skonį. Kadangi kuskusas paruošiamas super greitai, tad Užkepėlei galite naudoti bet kokias mėgstamas daržoves, tik nepamirškite grybų, jie užkepėlei suteikia labai gerą skonį. Kadangi kuskusas paruošiamas super greitai, tad gaminant užkepėlę ilgai neužtruksite, tereikia apkepti daržoves, sumaišyti su kuskusu ir pašauti į orkaitę, kad apskrustų sūris. Taip pat, užkepėlę galite kepti ir individualiuose indeliuose, tuomet užkepėles galima paruošti pagal kiekvieno valgytojo skonį. Matavimuo naudojau 240 ml stiklinę. Receptas iš mano blogo: lithuaninaintheusa.com (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
1.5 stiklinės kuskuso
1.5 stiklinės vandens
0.5 vieneto brokolių
200 gramų pievagrybių
150 mililitrų vandens (karšto)
100 mililitrų sūris (tarkuoto, aš naudojau kietesnį mocarela sūrį)
1 vienetas morkų
1 vienetas geltonosios paprikos
1 vienetas raudonosios paprikos
1 vienetas rausvųjų svogūnų
3 valgomieji šaukštai sviesto
1 valgomasis šaukštas aliejaus
0.5 vieneto sultinio kubelių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Kuskusas – puode užverdame 1,5 stiklinės vandens su 1 valg. š. aliejaus. Sudedame kuskusą, išmaišome, nukeliame puodą nuo ugnies, uždengiame dangčiu ir paliekame kuskusą brinkti ~8-10 min. Po to pagardiname 2 valg. š. sviesto, išmaišome, ir atidedame į šalį.
2.
Kitame puode užverdame vandenį, sudedame supjaustytą dideliais gabalėliais brokolį, verdame ~5 min, kol brokolis suminkštėja. Nereikia pervirti. Išimame brokolį iš vandens, kai atvėsta supjaustome šiek tiek mažesniais gabalėliais. Atidedame į šalį.
3.
Pievagrybius supjaustome storesniais griežinėliais, apkepiname keptuvėje su šiek tiek aliejaus, pagardiname druska, pipirais. ir atidedame į šalį.
4.
Svogūną nulupame, supjaustome kubeliais, apkepiname keptuvėje su šiek tiek aliejaus, kol suminkštėja, atidedame į šalį.
5.
Orkaitę įkaitiname iki 180 C.
6.
Morką nulupame, supjaustome kubeliais, kepiname keptuvėje su aliejumi ~10 min, po to sudedame susmulkintas paprika, kepiname, kol daržovės suminkštėja. Pagardiname druska, pipirais.
7.
Viename inde kuskusą sumaišome su visomis daržovėmis. Pagardiname druska, pipirais. Dedame į kepimo indą aukštesniais kraštais, išlyginame paviršių.
8.
Karštame vandenyje ištirpdome sultinio kubelį, tolygiai užpilame ant kuskuso. 1 valg. š. sviesto susmulkiname ir tolygiai išdėliojame ant kuskuso. Užbarstome sūriu. Apkepą kepame ~20-30 min, kol sūris gražiai apskrunda. Skanaus!

Vegetariška kuskuso ir daržovių užkepėlė

Recepto autorius: Užkepėlei galite naudoti bet kokias mėgstamas daržoves, tik nepamirškite grybų, jie užkepėlei suteikia labai gerą skonį. Kadangi kuskusas paruošiamas super greitai, tad ( ...daugiau ) Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Kuskusas – puode užverdame 1,5 stiklinės vandens su 1 valg. š. aliejaus. Sudedame kuskusą, išmaišome, nukeliame puodą nuo ugnies, uždengiame dangčiu ir paliekame kuskusą brinkti ~8-10 min. Po to pagardiname 2 valg. š. sviesto, išmaišome, ir atidedame į šalį.

  2. Kitame puode užverdame vandenį, sudedame supjaustytą dideliais gabalėliais brokolį, verdame ~5 min, kol brokolis suminkštėja. Nereikia pervirti. Išimame brokolį iš vandens, kai atvėsta supjaustome šiek tiek mažesniais gabalėliais. Atidedame į šalį.

  3. Pievagrybius supjaustome storesniais griežinėliais, apkepiname keptuvėje su šiek tiek aliejaus, pagardiname druska, pipirais. ir atidedame į šalį.

  4. Svogūną nulupame, supjaustome kubeliais, apkepiname keptuvėje su šiek tiek aliejaus, kol suminkštėja, atidedame į šalį.

  5. Orkaitę įkaitiname iki 180 C.

  6. Morką nulupame, supjaustome kubeliais, kepiname keptuvėje su aliejumi ~10 min, po to sudedame susmulkintas paprika, kepiname, kol daržovės suminkštėja. Pagardiname druska, pipirais.

  7. Viename inde kuskusą sumaišome su visomis daržovėmis. Pagardiname druska, pipirais. Dedame į kepimo indą aukštesniais kraštais, išlyginame paviršių.

  8. Karštame vandenyje ištirpdome sultinio kubelį, tolygiai užpilame ant kuskuso. 1 valg. š. sviesto susmulkiname ir tolygiai išdėliojame ant kuskuso. Užbarstome sūriu. Apkepą kepame ~20-30 min, kol sūris gražiai apskrunda. Skanaus!

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai


Daugiau receptų