Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Vištiena San Bei Ji
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 2
Autorius apie receptą: Tai gerai žinomas Kinijos virtuvės patiekalas. Jei turite galimybę gauti Shaoxing vyno - patiekalas bus unikalesnis. Šį vyną galima pakeisti įprastu vynu arba ryžių mirin. Nors Tai gerai žinomas Kinijos virtuvės patiekalas. Jei turite galimybę gauti Shaoxing vyno - patiekalas bus unikalesnis. Šį vyną galima pakeisti įprastu vynu arba ryžių mirin. Nors ir naudojama labai daug česnakų skiltelių, tačiau patiekalas nėra aštrus. Tai puikus pasirinkimas pietums ar vakarienei. Prie šio patiekalo galima patiekti ryžių arba valgyti vieną. (...daugiau) Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
600 gramų vištiena
1 vienetas raudonosios paprikos
120 mililitrų baltojo vyno
10 skiltelių česnakų
2.5 valgomojo šaukšto sazemų aliejaus
2 valgomieji šaukštai sojos padažo (šviesusis )
1 valgomasis šaukštas sojos padažo (tamsusis)
1 valgomasis šaukštas cukraus
1 arbatinis šaukštelis malto imbiero
1 saujelė bazilikų
PARUOŠIMO BŪDAS:
1.
Supjaustyti mėsą gabalėliais ir sumaišyti su sojų padažu, vynu, maltu imbieru ir cukrumi. Kelias minutes pamarinuoti. Įkaitinti keptuvėje aliejų ir iškepti mėsą.
2.
Supjaustyti papriką kubeliais. Ir pakepti kartu su mėsa apie 2 min. Tuomet sudėti bazilikų lapelius. Patiekti kartu su ryžiais.

Vištiena San Bei Ji

Recepto autorius: Tai gerai žinomas Kinijos virtuvės patiekalas. Jei turite galimybę gauti Shaoxing vyno - patiekalas bus unikalesnis. Šį vyną galima pakeisti įprastu vynu arba ryžių mirin. Nors ( ...daugiau ) Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Supjaustyti mėsą gabalėliais ir sumaišyti su sojų padažu, vynu, maltu imbieru ir cukrumi. Kelias minutes pamarinuoti. Įkaitinti keptuvėje aliejų ir iškepti mėsą.

  2. Supjaustyti papriką kubeliais. Ir pakepti kartu su mėsa apie 2 min. Tuomet sudėti bazilikų lapelius. Patiekti kartu su ryžiais.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų