Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Vištiena su ryžiais ispaniškai
AUTORIUS:
Lithuanian in the USA
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
Autorius apie receptą: Vištiena su ryžiais ispaniškai – tai patiekalas jaukiai, sočiai ir ilgai vakarienei, kai niekur neskubama, nežiūrima į laikrodį, o mėgaujamasi gardžiu ir karštu maistu su Vištiena su ryžiais ispaniškai – tai patiekalas jaukiai, sočiai ir ilgai vakarienei, kai niekur neskubama, nežiūrima į laikrodį, o mėgaujamasi gardžiu ir karštu maistu su taure gero ispaniško vyno. Receptas iš mano blogo: lithuanianintheusa.com (...daugiau) Lithuanian in the USA
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
4 vienetai vištienos kulšelių
750 mililitrų vandens (karšti)
125 mililitrai baltojo vyno
180 gramų ryžių (apvalių)
2 vienetai morkų (nedidelių)
1 vienetas svogūnų (nedidelio)
3 valgomieji šaukštai alyvuogių aliejaus
2 skiltelės česnakų
1 arbatinis šaukštelis ciberžolės
1 vienetas vištienos sultinys (kubeliais)
1 vienetas lauro lapai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Svogūną ir česnako skilteles nulupame. Svogūną supjaustome mažais kubeliais, česnako skilteles sutriname česnako spaustuku.
2.
Morkas nulupame, supjaustome griežinėliais.
3.
Ištirpiname pusę vištienos sultinio kubelio inde su 750 ml karšto vandens.
4.
Didelėje keptuvėje įkaitiname alyvuogių aliejų ant vidutinės ugnies, sudedame susmulkintą svogūną ir česnako skilteles, kepiname ~3 min. Sudedame vištienos kulšeles, pakepiname iš abiejų pusių, kol šiek tiek apskrunda, tada apibarstome druska, pipirais, ciberžole ir puse sultinio kubelio. Į keptuvę įdedame lauro lapelį ir morkas. Išmaišome ir pakepiname kelias minutes.
5.
Ant kulšelių supilame vyną, kaitiname ~5 min, kol beveik visas vynas išgaruoja. Vištieną užpilame 250 ml vištienos sultinio, išmaišome. Kai sultinys pradeda virti, uždengiame keptuvę dangčiu ir kaitiname 20 min. Po to išimame vištienos kulšeles iš keptuvės.
6.
Į keptuvėje likusį sultinį supilame ryžius, maišome ir kaitiname 5 min, kol ryžiai sugeria visą skystį. Tada supilame likusį sultinį, išmaišome ir kaitiname ryžius ~16 min (kol šie suminkštėja). Po to sudedame kulšeles ant ryžių, uždengiame keptuvę dangčiu, išjungiame ugnį ir paliekame dar 5 minutes pastovėti. Skanaus!!!

Vištiena su ryžiais ispaniškai

Recepto autorius: Vištiena su ryžiais ispaniškai – tai patiekalas jaukiai, sočiai ir ilgai vakarienei, kai niekur neskubama, nežiūrima į laikrodį, o mėgaujamasi gardžiu ir karštu maistu su ( ...daugiau ) Lithuanian in the USA
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Svogūną ir česnako skilteles nulupame. Svogūną supjaustome mažais kubeliais, česnako skilteles sutriname česnako spaustuku.

  2. Morkas nulupame, supjaustome griežinėliais.

  3. Ištirpiname pusę vištienos sultinio kubelio inde su 750 ml karšto vandens.

  4. Didelėje keptuvėje įkaitiname alyvuogių aliejų ant vidutinės ugnies, sudedame susmulkintą svogūną ir česnako skilteles, kepiname ~3 min. Sudedame vištienos kulšeles, pakepiname iš abiejų pusių, kol šiek tiek apskrunda, tada apibarstome druska, pipirais, ciberžole ir puse sultinio kubelio. Į keptuvę įdedame lauro lapelį ir morkas. Išmaišome ir pakepiname kelias minutes.

  5. Ant kulšelių supilame vyną, kaitiname ~5 min, kol beveik visas vynas išgaruoja. Vištieną užpilame 250 ml vištienos sultinio, išmaišome. Kai sultinys pradeda virti, uždengiame keptuvę dangčiu ir kaitiname 20 min. Po to išimame vištienos kulšeles iš keptuvės.

  6. Į keptuvėje likusį sultinį supilame ryžius, maišome ir kaitiname 5 min, kol ryžiai sugeria visą skystį. Tada supilame likusį sultinį, išmaišome ir kaitiname ryžius ~16 min (kol šie suminkštėja). Po to sudedame kulšeles ant ryžių, uždengiame keptuvę dangčiu, išjungiame ugnį ir paliekame dar 5 minutes pastovėti. Skanaus!!!

Receptą atsiuntė Lithuanian in the USA

Komentarai


Daugiau receptų