Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Vyšnių tortas "Vienuolių namelis"
AUTORIUS:
Miglė
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
500 gramų miltai
250 gramų sviesto (arba margarinas)
250 gramų grietinės
2 stiklinės vyšnių
300 gramų sviesto
Kremui:
300 galvų sviesto
1 pakelis kondensuoto pieno
3 valgomieji šaukštai cukraus
Pabarstymui:
200 gramų šokoladas (tarkuotas)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Supilkite ant stalo miltus ir minkyti su sviestu arba margarinu, palaipsniui pilant grietinę. Tada masę padėti į šaldytuvą 30 minučių. Po 30 minučių, tešla turėtų būti suskirstyti į 15 lygių dalių, iš kurių iškočiokite pailgas juostas. Į kiekvienos vidurį dėkite uogų, tada susukti į vamzdį ir kraštus užspausti. Tada kepkite vamzdelius orkaitėje apie 20 minučių.
2.
Sluoksniuokite vamzdelius pertepant kremu (kremui: plaktuvu suplakite kremui skirtus produktus) ir "statykite namelį". Ji apibarstykite tarkuotu šokoladu ir pyragą padėkite pastingti.

Skanaus.

Vyšnių tortas "Vienuolių namelis"

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai: Kremui: Pabarstymui:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Supilkite ant stalo miltus ir minkyti su sviestu arba margarinu, palaipsniui pilant grietinę. Tada masę padėti į šaldytuvą 30 minučių. Po 30 minučių, tešla turėtų būti suskirstyti į 15 lygių dalių, iš kurių iškočiokite pailgas juostas. Į kiekvienos vidurį dėkite uogų, tada susukti į vamzdį ir kraštus užspausti. Tada kepkite vamzdelius orkaitėje apie 20 minučių.

  2. Sluoksniuokite vamzdelius pertepant kremu (kremui: plaktuvu suplakite kremui skirtus produktus) ir "statykite namelį". Ji apibarstykite tarkuotu šokoladu ir pyragą padėkite pastingti.

    Skanaus.

Receptą atsiuntė Miglė

Komentarai


Daugiau receptų