Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Žaliasis kokteilis
AUTORIUS:
Greta
Porcijų skaičius: 2
Autorius apie receptą: Maloniai siūlau susipažinti su sveiku, sočiu ir svarbiausia skaniu žaliuoju kokteiliu, kuris puikiai reprezentuoja vasarą! Maloniai siūlau susipažinti su sveiku, sočiu ir svarbiausia skaniu žaliuoju kokteiliu, kuris puikiai reprezentuoja vasarą! Greta
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
2 vienetai bananų
100 gramų špinatų
100 mililitrų vandens
1 vienetas obuolių
2 arbatiniai šaukšteliai chia sėklos
1 arbatinis šaukštelis linų sėmenų
PARUOŠIMO BŪDAS:
1.
Vaisius nuplauname, nulupame, dedame į kokteilių plaktuvą arba į aukštesnį puodą (jei plaksite rankiniu smulkintuvu). Dedame švarius, ka tik iš kiemo nuskintus špinatus. Pilame vandenį ir suberiame sėklas ir sėmenis.
2.
Viską gerai susmulkiname smulkintuvu. Jei tirštoka, dar įpilame šiek tiek vandens, kad konsistencija būtų maloni gerti. Paliekame bent 10 - 15 min. pastovėti kad sėklos ir sėmenys išmirktų.
3.
Patiekiame gražioje taurėje ir vaišiname draugus! :)

Žaliasis kokteilis

Recepto autorius: Maloniai siūlau susipažinti su sveiku, sočiu ir svarbiausia skaniu žaliuoju kokteiliu, kuris puikiai reprezentuoja vasarą! Greta
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Vaisius nuplauname, nulupame, dedame į kokteilių plaktuvą arba į aukštesnį puodą (jei plaksite rankiniu smulkintuvu). Dedame švarius, ka tik iš kiemo nuskintus špinatus. Pilame vandenį ir suberiame sėklas ir sėmenis.

  2. Viską gerai susmulkiname smulkintuvu. Jei tirštoka, dar įpilame šiek tiek vandens, kad konsistencija būtų maloni gerti. Paliekame bent 10 - 15 min. pastovėti kad sėklos ir sėmenys išmirktų.

  3. Patiekiame gražioje taurėje ir vaišiname draugus! :)

Receptą atsiuntė Greta

Komentarai


Daugiau receptų