Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!

Biuro kėdės – mūsų darbo „sostai“

Biuro kėdės – mūsų darbo „sostai“

Egzistuoja nemažai patarimų, kaip palengvinti savo kasdienius darbus, kaip dirbant išgauti kuo didesnį malonumą.  Dabar vis dažniau prabylama apie biure skambančios muzikos naudą, atitinkamų interjero spalvų pasirinkimą, iš Vakarų pamažu atkeliauja mada į ofisą atsivesti savo augintinius. Inovacijos ateina žaibiškai, tačiau kiekvienas, dieną praleidžiantis ofise, sutiktų, kad visi geros savijautos siekimo procesai turi prasidėti nuo patogios biuro kėdės.  Jeigu sėdite ant prastos, nekokybiškos  kėdės, natūralu, kad jūsų mintys sukasi apie maudžiančius pečius, juosmenį, o ne apie profesines užduotis. Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausią biuro kėdę?

 

 

Su netaisyklinga pacientų laikysena kovojantys, nugaros skausmus gydantys medikai kaip niekas kitas pabrėžia kokybiškos ofiso kėdės reikšmę. Renkantis prekę, specialistai siūlo įvertinti, kas kėdėje praleis daugiausiai laiko (vaikas, aukštas, nedidelio ūgio žmogus, turintis antsvorio asmuo ir pan.) ir pagal tai įvertinti kėdės aukščio bei pločio parametrus, porankių stabilumą. Surenkant kėdę svarbu, kad visos dalys būtų sureguliuotos simetriškai ir tvirtai. Taip pat svarbu įvertinti, ar nugarai suteikiama pakankama atrama.

 

Kokia apskritai yra toji biuro kėdė? Ofiso kėdes galima skirstyti į vadovo kėdę, darbuotojų ir svečiams skirtas kėdes. Galbūt dabar kam nors kils klausimas, ar vadovo kėdė būtinai turi skirtis nuo kitų darbuotojų kėdžių? Na, jei biurui vadovauja tikras „bosas“, jo kėdė tikrai nusipelno aukštesnio atlošo, išraiškingesnių porankių, didesnio manevringumo.  Juokaujame, žinoma. Anot didžiausios mūsų šalyje internetinės parduotuvės Pigu.lt specialistų, pačios populiariausios – kokybiškos, tikros arba dirbtinės odos ofiso kėdės su lengvai reguliuojamu aukščiu, atlošu ir porankiais. Biuro kėdžių kaina priklauso nuo gamybai naudojamų medžiagų, baldų gamintojo vardo, turimos sertifikacijos, komplektacijos.  Gobelenu ar tinkleliu aptrauktos kėdės paprastai yra pigesnės už aptrauktas oda. Savo ruožtu dirbtinė oda visada pigesnė už natūralią. Minėtas internetinės prekybos atstovas savo svetainėje siūlo puikias nuolaidas, kuriomis pasinaudoję,  kokybiškas biuro kėdes galite įsigyti iki 50% pigiau.  „Svarbiausia, kad kėdė suktųsi“ – nepraleidžia progos pajuokauti  internetinės parduotuvės atstovai. Juokas juokais, tačiau  daugelis sutiks, kad ir kėdės supimasis pagelbsti minčių generavimui. Reikėtų paminėti, kad šiandien vis labiau populiarėja vadinamosios kėdės – balnai. Nuo įprastos biuro kėdės tokia kėdė skiriasi tuo, kad įpareigoja sėdėti labiau išsitiesus, dažniau susimąstyti apie savo laikyseną. Taip pat tokias kėdes-balnus dažniau renkasi  aktyvesni, darbą stovint mėgstantys (taip, kompiuteriu dirbti galima ir stovint!) ofiso darbuotojai.  Internetinėje parduotuvėje sostą savo darbui išsirinksite pagal jums svarbiausius kriterijus – spalvą, medžiagą, dizainą.

 

 

Teko dirbti su tokiu kolega, kuris savo darbo vietai kėlė ypač aukštus reikalavimus. Kelis kartus keitė darbo stalo apšvietimą, šimtus kartų bandė perreguliuoti darbo stalo aukštį, galiausiai atsisakė dirbti savo darbo vietoje, kol čia nebus pastatyta jam tinkanti biuro kėdė. Galbūt šioje vietoje daug kas prisimintų patarlę apie blogą šokėją ir tai...kas jam trukdo, tačiau, kada kalbame apie darbą, kuriame praleidžiame daugiau nei 70% savo dienos, labai svarbu, kad jame niekas netrukdytų nei fiziniam, nei psichologiniam stabilumui. Kodėl gi nepradėjus nuo patogios biuro kėdės?

Gairės:

Komentarai