Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!

Kalėdų stalo dekoravimo idėjos

Komentarai: 1
Kalėdų stalo dekoravimo idėjos

Kalėdų laukimas ir ruošimasis didžiausioms metų šventėms suteikia ypatingą jaudulį ir entuziastingai nuteikia tiek didelius, tiek mažus. Tačiau ypatinga užduotis tenka namų šeimininkėms...Gardžiausi ir gražiausi patiekalai dar ne viskas. Ne mažiau svarbus yra stalo dekoravimas, puošimas, smulkiausios detalės. Tad siūlome Jums keletą jaukių idėjų šventiniam  stalui.

1. Žaisk su Kalėdų bumbulais ir bumbuliukais. Padėkite juos tiesiog ant stalo ar įdėkite į gilų indą. 

 

2. Žvakių idėjos. Kokios gi Kalėdos be žvakių šviesos! Ne mažesnį dėmesį skirkite ir žvakidei. Svarbiausia pasitelkiti fantaziją.

 

 

3. Miško paslaptis. Kas geriau įkvėps nei miškas ir gamta. Ne kiekviena šeimininkė turės laiko pinti eglės šakų vainikus, tačiau ne mažiau jaukumo suteiks ir nerūpestingai išmėtyti konkoriežiai ar mažytė šakelė iš miško šalia kiekvieno lėkštelės.

 

 

4. Kas, kur sėdės? Labai paprastai ir originaliai ši klausimą išspręsite pastitelkę žirkles ir popierių, o svečiai tikrai liks pamaloninti.

Komentarai (1)


  • Galvoja 2015-11-11 18:46

    O kaip daryti