Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!

Kapsuliniai kavos aparatai: kodėl verta juos įsigyti?

Kapsuliniai kavos aparatai: kodėl verta juos įsigyti?
@Shutterstock

Daugelis iš mūsų rytą pradeda nuo kavos puodelio – šiam gėrimui skiriamas ypatingas dėmesys, todėl jo ruošimui vis dažniau pasirenkami kavos aparatai. Šie prietaisai būna skirtingų tipų, tačiau tiems, kurie mėgsta efektyvumą ir paprastą priežiūrą, labiausiai patinka kapsuliniai kavos aparatai – kokie dar yra šių aparatų privalumai?

 

Šie prietaisai ypač vertinami dėl itin lengvo kavos gaminimo proceso – užtenka įdėti kapsulę ir netrukus puodelyje jau garuoja pasirinkto skonio kava. Tad net ir tuomet, jeigu mėgstate kavą su puta, nereikia jokių specifinių įgūdžių jai paruošti – toks sprendimas ypač pravartus tiems, kurie mėgsta išbandyti naujus šio gėrimo skonius. Kadangi kavos gamybai naudojamos kapsulės, kambaryje pavyksta išlaikyti tvarką, o pačiam prietaisui taip pat nereikalinga ypatinga priežiūra – tai dar vienas kapsulinių kavos aparatų pliusas. Žinoma, toks prietaisas įpareigoja namuose visuomet turėti kapsulių, tačiau tai nedidelis pirkinys, lyginant su kitomis išskirtinio skonio gėrimų ruošimo priemonėmis.

 

Vartotojams taip pat patinka kompaktiškas ir dailus šių kavos aparatų dizainas – jie atrodo itin šiuolaikiškai, o skirtingų formų ir atspalvių įvairovė leidžia pasirinktą prietaisą lengvai priderinti prie bet kokio kambario interjero. Kapsuliniai kavos aparatai pasižymi gera kaina, todėl juos savo reikmėms gali įsigyti kiekvienas, norintis itin greitai pagaminti skirtingo skonio gėrimus.

 

Kaip išsirinkti geriausią?

 

Tinkamo kapsulinio kavos aparato pasirinkimas iš dalies priklauso ir nuo gamintojo, kadangi jie siūlo skirtingą kapsulių asortiment1. Tiems, kurie mėgsta gėrimus, pagamintus espreso pagrindu, labiausiai tiks Illy ar Nespresso prietaisų modeliai, kurie pirmenybę teikia būtent šiems kavos mišiniams. O jeigu Jus domina platesnis gėrimų pasirinkimas, Tassimo ar Dolce Gusto kavos aparatas labiau tiks Jūsų poreikiams, kadangi naudodamiesi juo, galėsite išbandyti kur kas daugiau skirtingų kavos rūšių. Kavos aparatų gamintojų atrasite ir daugiau – gausus šių prietaisų pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieno kavos aparato techninius parametrus. Vienas iš jų yra vandens rezervuaro talpa – kuo ji didesnė, tuo rečiau reikės papildomai pildyti kavos aparatą vandeniu, tad rinkdamiesi turėtumėte atsižvelgti į namiškių skaičių ir asmeninius lūkesčius. Mėgstantiems stipresnio skonio ir aromato kavą, vertėtų atkreipti dėmesį ir į prietaiso slėgį, kuris išreiškiamas barų skaičiumi – kuo jis didesnis, tuo stipresnis bus gėrimas.

 

Kavos aparatų gamintojai taip pat siūlo įvairias papildomas funkcijas, tokias kaip energiją taupantis rėžimas, automatinis kapsulių pašalinimas, kavos dydžio ir stiprumo pasirinkimas – šie ir kiti parametrai dar labiau palengvins kavos gėrimų ruošybą, tad turėtumėte apsvarstyti, kurie iš jų Jums bus reikalingi. Nuo funkcionalumo dažnai priklauso ir kapsulinio kavos aparato kaina, tačiau tai tikrai nėra taisyklė – atidžiau apžiūrėję šių prietaisų asortimentą, atrasite tikrai ne vieną kokybišką ir nebrangų gaminį.

 

Nepamirškite atsižvelgti ir į dizainą – kaip jau minėta, šio tipo kavos aparatai pasižymi įmantriu stiliumi ir įvairiais atspalviais, tad iš anksto vertėtų pagalvoti, kokia spalva geriausiai derės prie kitų virtuvėje esančių įrenginių. Šie prietaisai gali įsilieti į vyraujantį interjerą ar tapti ryškiu dėmesį atkreipiančiu akcentu, tad bet kuriuo atveju atrasite Jums tiksiantį variantą, kuris leis itin patogiai pagaminti mėgstamo skonio kavos gėrimus.

Gairės:

Komentarai