Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!

Magija“ - šešeri metai populiarumo aukštumoje!

Magija“ - šešeri metai populiarumo aukštumoje!
Jau šešerius metus iš eilės prie varškės sūrelių lentynos stabtelėję lietuviai dažniausiai tiesia ranką glaistytų „Magijos“ varškės sūrelių link. Kas tai lemia?
 
Daug purios, iš natūralaus pieno pagamintos varškės, gardus kakavinis glaistas ir vertingi priedai – štai dėl  ko ir maži, ir dideli smaližiai „Žemaitijos pieno“ varškės gardėsius kelia į populiarumo aukštumas.
 
Vanilinis varškės sūrelis „Magija“ kasmet pranoksta kitus ir savo kolekcijoje turi net šešis Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) rengiamo konkurso „Populiariausia prekė“ aukso medalius. Svarbiausia yra tai ,kad tai savo balsais nusprendžia pirkėjai.
 
Dar vieną apdovanojimą – aukso žvaigždę – vanilinis varškės sūrelis „Magija“ pelnė Belgijos sostinėje Briuselyje vykusiame pasauliniame „Superior taste AWARD“ konkurse, kurio komisiją produktus vertina aklai  – nežinodami nei gaminio pavadinimo, nei pakuotės, nei gamintojo, nei kilmės šalies. Svarbiausia – skonis ir kokybė.
 
Iš viso „Magijos“ glaistytų varškės sūrelių šeimoje – penki skirtingų skonių sūreliai. Klasikinis vanilinis –  puikiausiai atskleidžia nepriekaištingą vanilinu pagardintos varškės ir kakavinio glaisto dermę.
 
Pikantiškesni – aguonomis pagardinti varškės sūrėliai, lengvai traškūs ir riešutus primenančio aromato.
 
Kakavinis su tikro šokolado gabaliukais – ypatinga smaližių vilionė, kaip ir vienintelis varškės sūrelis su kondensuoto pieno įdaru be iriso skonio „toffee“ glaistu. Visi šie desertai idealūs gurkšnojant popiečio arbatą ar kavą.
 
„Magijos“ varškės sūrelių šeimos nariai yra ypač purūs ir tirpsta burnoje, nes gaminami pagal Europoje patentuotą purios varškės technologiją.
 
Pienas tampa puria varške be jokių maisto priedų – tirštiklių, stabilizatorių, konservantų.
 
 
Sūreliai gaminami tik iš natūralių produktų: pieno riebalų, kurie yra vieni unikaliausių ir sudėtingiausių iš augalinių ir gyvulinių riebalų, sviesto, kuriame gausu riebaluose tirpių vitaminų A, D, E, ir cukraus – pagrindinio žmogaus energijos šaltinio, kuris reikalingas raumenų darbui.
 
Varškės baltymuose yra visų žmogaus organizmui reikalingų amino rūgščių, kalcio ir fosforo druskų, reikalingų augantiems kaulams, gerai širdies ir nervų sistemos veiklai,  kraujo gamybai. Todėl varškė ypač naudinga ne tik vaikams, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms.
 
Varškės masė „Magijos“ glaistytuose varškės sūreliuose sudaro net 84,5 procento viso produkto.
 
O populiarumo paslaptis glūdi patyrusių „Žemaitijos pieno“ bendrovės gamintojų darbe, kurie vertina tradicijas ir siekia aukščiausios kokybės, kad dovanotų pirkėjams stebuklingo skonio akimirką.
 
 
Užsakymo nr.  50213
 

Komentarai