Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!

Verslas atrado nišą, kurios Lietuvoje dar neturėjome

Komentarai: 9
Verslas atrado nišą, kurios Lietuvoje dar neturėjome
Besikeičiantys mūsų valgymo įpročiai atveria galimybes verslininkams, spėjantiems žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis. Paskutinė Lietuvos kulinarijos mada – mėsainis – šiandien jau tapo neatsiejama restoranų meniu dalimi. O nuo šiol – turime visas galimybes puikaus restorano lygio mėsainį pasigaminti ir namuose. Didieji Lietuvos prekybos centrai pradėjo prekiauti 100 proc. jautienos maltiniais mėsainiams, paruoštais kepimui. Šią naujovę mūsų rinkai pristatė bendrovė „Biovela“, vienintelė Baltijos šalyse turinti maltinių mėsainiams gamybos liniją. 
 
Moderni smūginio užšaldymo technologija šaldytoje mėsoje išlaiko visas maistingąsias medžiagas ir šį produktą ilgai išlaiko šviežią. „Šimto procentų jautiena yra pagardinama prieskoniais ir tą pačią akimirką specialia įranga maltinis yra užšaldomas iki -18 °C temperatūros“, – pastebi „Biovela“ Rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius Povilas Vinžanovas. Staigaus užšaldymo dėka mėsa yra išlaikoma šviežia ilgą laiką be jokių specialių priedų. 
 
Pasak P. Vinžanovo, pirkėjų praleidžiamas laikas virtuvėje vis trumpėja, o kriterijai vartojamiems maisto produktams tik auga: „Pirkėjai vis daugiau dėmesio skiria tam, ką valgo, kokia yra produktų sudėtis, kaip išsirinkti greitai paruošiamą ir maistingą produktą“. Dėl to buvo nuspręsta rinkai pristatyti užšaldytus šimto procentų jautienos maltinius. 
 
Jautiena – maistingųjų medžiagų šaltinis, joje yra visos žmogui reikalingos amino rūgštys, gausu mineralinių medžiagų, vitaminų. „Biovela“ šaldytais maltiniais galima gardinti mėsainius, salotas, apkepus, makaronus – visus patiekalus, kuriems reikalinga kokybiška, maistinga, šviežia jautiena. Daugiau informacijos – www.tobulasmesainis.lt
 
BIOVELA grupė vienija „Biovela“, „Utenos mėsa“, „Tauragės maistas“ ir kt. prekių ženklus. Metinė įmonių grupės apyvarta siekia per 118 milijonų eurų, gamybos apimtys – apie 47 000 tonų mėsos ir jos gaminių per metus. Iki 55 proc. savo produkcijos eksportuoja į užsienio šalis. Įmonių grupėje dirba virš 1 600 kvalifikuotų specialistų.
 

Komentarai (9)


 • Erika 2016-11-10 22:45

  "Klaipėdos maisto" maltiniai - taip pat labai skanūs, ačiu kulinarams


 • Levute 2016-07-30 18:17

  LabAI.PUIKU


 • jevgeniju 2016-07-03 12:34

  We are living in america.this not a love song


 • Gintaras 2016-06-29 19:22

  Darbo valandas ilgins verslas, tai ir skubiu maitinimu ėmėsi rūpintis :-) O šiaip visi mėsainiai šlamštas. Iš labai didelės bėdos, ekstra atveju kartais galima naudotis. Bet jokiu būdu neturi tapti kasdieniais pietumis...


 • Mesainis 2016-06-01 22:13

  Ta prasme atrado? Tai jau pora metu vyksta... ot naujiena :D


 • ErikaS 2016-05-26 19:27

  Nieko nėra geriau kaip patiems susimalti. Ir laiko nieko daugiau neužima ir tikrai žinai ką sumalei.


 • klaustukas 2016-01-01 01:57

  O kiek toje jautienoje jautienos? Ar karves mesa irgi jautiena? :D


 • Blinda 2015-11-13 03:45

  Nu ir kotletai neegzistavo...tikra seimyninke pati sumals mesa ir pagamins


 • asesuas 2015-11-10 18:31

  Neskani ta saldyta mesa mesainiams